תקנון ומדיניות סטודיו סנטר

 

 

הזמנה באמצעות האתר:

ניתן להזמין מוצרים ע"י מילוי טופס הזמנה לאחר הוספת המוצרים לסל הקניות שבאתר. לאחר מילוי הטופס, נציג המכירות יחזור אליך באמצעות מספר הטלפון, מייל או SMS על מנת לאשר את העסקה, לבצע עדכון של ההזמנה, ולאשרה באופן סופי ולהסדיר את אופן התשלום. עצם מילוי הטופס באתר אינו מהווה ביצוע עסקה.

לאחר אישור הסופי עם נציג המכירות, תופק חשבונית ויבוצע החיוב. אי ביצוע חיוב משמעו שלא התקיימה עסקה בין המזמין לחברה. המערכת אינה מבקשת הכנסת פרטי אשראי ופרטי תשלום בטופס אלא רק את אופן התשלום שהלקוח בוחר. סטודיו-סנטר שומרת לעצמה את האפשרות לא לבצע הזמנה מסויימת או לבצע ביטול הזמנה בכל עת וזאת על פי שיקול דעתה של סטודיו-סנטר.

עלות המשלוח כפי שמצויין באתר סטודיו-סנטר, היא 15 ש"ח לדואר רשום, 45 ש"ח לדואר שליחים ואפשרות לאיסוף עצמי מהסניף ללא דמי עלות. עלות המשלוח הינה בנוסף לעלות ההזמנה עצמה.

אחריות:

זמן האחריות על מוצרים מופיעה על גבי החשבונית, כמו כן היא הקובעת לגבי תקופת האחריות ותנאי האחריות לפי חוק.

התחייבות למחירים אטרקטיביים וזולים:

אם תמצאו מוצר\מוצרים אשר נמצאים באיזור מגוריכם, אשר זמן האספקה שלהם זהה, תנאי האחריות זהים, ותנאי תשלום דומים במחיר זול יותר אשר מפורסם בסטודיו-סנטר, תוכלו לקבל אצלנו את המוצר או מוצר שווה ערך במחיר זהה למחיר שמצאתם.

אפשרויות תשלום:

תשלום מזומן: (שטרות כסף) בזמן רכישת המוצר בשקלים וכוללים מע"מ.

תשלום בכרטיס אשראי: ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים כשכל תשלום לפחות בגובה 200 שקלים, עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובכרטיסי אשראי של תושב קבע ישראלי למעט ויזה נטענת דואר ואמריקן אקספרס. כמו כן החברה דורשת נוכחות בעל הכרטיס עצמו ובצירוף תעודת זהות וחתימה.

תשלום בהעברה בנקאית: ניתן לשלם גם באמצעות העברת סכום הקנייה לחשבון החברה‏. הסחורה תסופק לאחר קבלת אישור קבלת הכסף מהבנק. את פרטי חשבון הבנק ניתן לקבל דרך נציג מכירות.

פרטיות המשתמש באתר:

לצורך השלמת הזמנה ו/או מסירת מידע נוסף יתבקש הלקוח להשאיר באתר פרטים אישיים (כגון שם, טלפון, כתובת, כתובת דוא''ל). מידע זה נדרש לצורך השלמת הפעולות המבוקשות על ידי הלקוח. מידע זה לא ימסר לצד ג', למעט במקרים בהם נהיה מחויבים לכך על פי חוק ו/או הוראת בית משפט ו/או דרישה מחייבת מרשות מוסמכת לכך. מידע הכולל נתונים של אמצעי תשלום אינו נשמר, מאוחסן או נרשם במערכות המידע של סטודיו-סנטר.

הזכות לספק שירות ללקוח:

סטודיו-סנטר לא תמכור ולא תספק שירות למי שפגע במי מעובדיה, מתקניה, או שמה הטוב, וכן שומרת לעצמה את הזכות לסרב למכור או לספק שירות עפ"י שיקול דעתה וריאות עיניה והכל בכפוך להוראות כל דין.

מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים:

לקוח רשאי לבטל עסקה ולהחזיר מוצרים באמצעות הגעה לסניף בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 והתקנות מכוחו (החוק והתקנות מכוחו יקראו להלן "החוק"). הלקוח מחויב לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו במעמד המסירה לידיו. בהתאם להוראות החוק הודעת הביטול יכולה להשלח מיום עשיית העסקה ועד לתום 14 יום מיום מסירת המוצר או מיום קבלת טופס ההזמנה לפי המאוחר מביניהם. הודעת הביטול צריכה לכלול את שמו המלא של הלקוח ומספר טלפון ולהמסר בכתב לחברה (לרבות שליחה במייל\פקס). לצורך תיאום אופן החזרת המוצר יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של סטודיו-סנטר.

לא ניתן יהיה להחזיר מוצר אשר לא ישא עליו או על האריזה המקורית של המוצר את המדבקה המקורית של מספר הסידורי של סטודיו-סנטר.

במקרה של ביטול עסקה ובכפוך להוראות החוק, סטודיו-סנטר תהא רשאית לנכות דמי ביטול מהסכום שעליה להשיב ללקוח (5% מערך העסקה או 100 ש"ח - הגבוה מביניהם), כמו כן סטודיו-סנטר תהא רשאית לנכות עמלות סליקה.

זמינות, מלאי ואספקה:

סטודיו-סנטר תפעל כדי לספק את המוצר עד 7 ימי עסקים (למען הסר ספק, ימי עסקים הינם ימים ראשון עד חמישי לא כולל ימי שישי, שבת, וערבי חג וימי החג) ממועד אישור העסקה ע"י החברה. יתכנו זמני אספקה שונים ביעדים מרוחקים, באמצעי משלוח שונים ובהתאם למלאי של החנות. במעמד אספקת המוצר יש צורך להציג תעודת זהות \ רישיון \ דרכון ישראלי, התואמים את פרטי כרטיס האשראי.

את מלאי החנות ניתן לברר טלפונית עם נציג מכירות.

סטודיו-סנטר מספקת שירות של משלוחים עד הבית, השירות מוענק באזורים מסוימים בלבד ומתעדכנים מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. נכון להיום שירות המשלוחים מתבצע בישובים שבין חיפה עד אשדוד.

בנוסף, משלוחים למקומות רחוקים יותר או מעבר לקו הירוק, ככל שיבוצעו עלולים לחרוג מזמן המשלוח. ישנם ישובים (אשר הינם בגדר ישוב מרוחק) ולכן עלויות השילוח אליהם עלולה להיות גבוהה יותר. החיוב הסופי בגין המשלוח הוא כפי שיצויין ע"י החברה טרם חיוב העסקה.

סטודיו-סנטר שומרת לעצמה את הזכות לדרוש את נוכחות בעל הכרטיס. בנוסף, תעודת הזהות תצולם ע''י השליח לצורך אימות קבלת המוצר.

מוצרים חריגים אשר הינם גדולים ו\או לא ניתנים למסירה בדואר רשום, לא ניתנים לשליחה ע"י דואר רשום אלא באמצעות דואר שליחים או איסוף עצמי בלבד.

טעויות במחירים ובמוצרים המופיעים באתר:

צוות האתר עושה כל שביכולתו לתת את המידע המדויק והנכון ביותר לגבי המוצרים ומחיריהם, אולם לעיתים ייתכן שיופיעו טעויות בתיאור המוצרים, בתמונתם, או במחיריהם. במקרה כזה צוות האתר יודיע ללקוח על הטעות וללקוח תהיה אפשרות לשנות את הזמנתו או לבטלה. חברת סטודיו-סנטר במקרה זה אינה מתחייבת לספק את המוצר ללקוח.

זכויות קניין וסימני מסחר:

כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר, לרבות עיצובו, התוכנה, הישומים, קוד המחשב, הקבצים הגרפיים, התמונות, סרטוני הוידאו, העיצובים, הטקסטים, המפרטים וכל מידע אחר באתר ו\או הקשור בו, הינם בבעלותה הבלעדית של סטודיו-סנטר ולא יעשה בהם כל שימוש אלא באישור סטודיו-סנטר בלבד. אין לעשות שימוש בסימני המסחר אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב ע"י סטודיו-סנטר.